Nejnovější recenze ze sekce Prací kapsle a tablety

Persil Power Bars Universal kapsle 60 PD

Persil Power Bars Universal kapsle 60 PD

Ověřený zákazník www.nemeckadrogerie.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v www.nemeckadrogerie.cz

• Voní a pere.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vůně

Krásný design, potěšilo mě že jsou kapsle v papírové krabičce. Myslíme na přírodu a to je důležité. Vůně krásná, jarní. Dlouho jsem takovou necítila. Účinnost je silná a prádlo působí svěže a čistě. Určitě si je koupím zase a doporučím je i ostatním. Kapsle jsou ideální protože nemusíte řešit množství a i muži v domácnosti to ocení

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vyprané fleky
  • Žádný zápor jsem nenašla

SAVO gelové kapsle mě mile překvapily. Nejen že je prádlo (i flekaté) vyprané, ale navíc krásně voní.
Kapsle mě nezklamaly u jemného prádla, ložního prádla, osušek a ruční a ani u prádla zašpiněného dětmi. Oblečení je krásně vyprané a zbavené fleků od jídla. Dokonce je z ložního prádla vypraná i krev.
Do teď jsem neměla zkušenost se značkou SAVO, která krásně voní.
Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• vůně
  • účinnost praní
  • trochu horší otevírání a zavírání krabičky

Kapsle Savo krásně a intenzivně voní, prádlo voní i po vysušení v sušičce. Účinnost praní již při nízké teplotě. Oceňuji praktičnost kapslí, nemusí se nic dávkovat, pouze vložit kapsli do bubnu pračky. Kapsle jsou zabaleny v papírové, ne plastové krabici, což považuji za plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlina

• Teplota přání
  • Účinnost
  • Praktické zaviráni

Úžasná vůně prádla, prádlo voní již třetí den. Lze prát již při třiceti stupních. Velmi kvalitní výrobek. Krasný DESIGN KRABIČKY, moderní a rychlé otvíraní a zavírání krabičky, praktický. Mohu jen doporučit. SAVO velmi rádi používáme. Kapsle si určitě koupíme.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• vůně po vyprání
  • praktičnost kapslí
  • odstraní skvrny od jídla
  • odstraní mastné skvrny
  • praktické balení/skladnost
  • recyklovatelný papírový obal
  • zavírání krabice viz foto

S kapslemi po celkovém hodnocení jsem spokojená.
Jeho velkými klady jsou to, že vypraly odolné skvrny od dětského jídla a od mastných fleků od hutných krémů a to vše bez nutné předpírky.
Za další velké plus je to, že kapsli jen vhodím do bubnu a nemusím nic dalšího přidávat do přihrádek. Tím se mi ušetří čas a i čistotu okolí.
Prádlo příjemně nevtíravě vonělo svěží vůní. Vůně se zatím drží týden po vyprání. Na oblečení po kapsli nejsou vidět žádné skvrny na barevném a černém prádle. Bílé prádlo mi přijde bělejší.
Box je vyroben z papíru, po spotřebování obsahu lze box recyklovat.
Jedinou nevýhodu vidím v uzavírání boxu, kdy se mi ve většině případů při zavírání zasekávají víka kartonů do sebe. Chce to trochu zručnosti nebo předělat do jiného boxu.
Doporučuji i lidem s citlivou pokožkou se sklony k ekzémům, kdy pokožka nebylo zhoršena,nereagovala.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• moc hezky voní, samotná krabička s kapslemi mi provoněla celou koupelnu a prádlo zůstalo voňavé i po vyprání několik dnů
  • vypere prádlo i na nižší teploty
  • ušetří místo-je skladný
  • vypere skvrny od jídla
  • hůř se mi otvíralo balení, ale nic co by mi nějak extrémně vadilo

Savo gelové kapsle splnilo svůj účel-prádlo bylo vyprané-i to co mělo nějaké skvrny, velmi hezky vonělo-dokonce i několik dnů po vyprání, prala jsem například povlečení, u kterého miluju vůni a opravdu se mi dobře spalo (hlavně díky vůni) někdy se mi stalo, že vůně u jiných pracích prostředků nevydržela.
Tento produkt bych určitě doporučila mým známým a i já si ještě ráda zakoupím znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• účinnost praní
  • design balení
  • praktičnost
  • až příliš silná vůně

Prádlo je vyprané dokonale, stejně jako ostatní prémiové značky, vůně velmi intenzivní, ihned po praní je skoro až nepříjemná, ale po chvilce je to dobré, design balení je super - barevný, květiny, praktičnost také fajn. Savo vnímám spíše jako desinfekční prostředky.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Krásná vůně
  • Dobře se rozpouští
  • Umyje spolehlivě skvrny
  • Krabice se špatně otevírá
  • Dražší

Gelové kapsle od Sava se nyní řadí mezi mé oblíbené. Původně jsem byla skeptická, obávala jsem se, že budou mít nepříjemnou dezinfekční vůni podobně jako jiné značky. Nicméně to dopadlo skvěle. Vůně je skutečně příjemná a svěží. Navíc jsou schopny účinně vyprat i odolné skvrny (vždy peru maximálně na 40, spíše na 30 stupňů). I když jsou trochu dražší, za své schopnosti to rozhodně stojí. Ekologická krabice je super vychytávka, ale je těžké ji znovu otevřít.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Jednoduchost, tříkomorové kapsle a příjemná vůně
  • Otevirani krabice jde ztěžka.

Překvapivě účinné kapsle Savo! Ocenila jsem zejména jednoduché pouziti-pouze vložení kapsle do bubnu pračky. Vyprala mi i při 30 st. Když jsem prádlo věšela, zavála svěží vůně jarního kvítí. Určitě tyto kapsle ocení maminky malých dětí a majitelé pejsků a koček.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Jednoduchost, tříkomorové kapsle a příjemná vůně
  • Svěží vůně po vyprání
  • Otevirani krabice jde ztěžka.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Praktičnost
  • Vůně

Dozvěděla jsem se, že Savo kromě čistících prostředků vyrábí i prací gely. S prostředky jsem spokojená, tak jsem se rozhodla vyzkoušet i prací gel. Byla jsem velmi překvapená, jak prádlo po vytažení z pračky vonělo a nepřestalo vonět i po několika dnech ve skříni. Vůně me naprosto uchvátila. Navíc je velmi praktické používání, kdy stačí kapsli hodit pouze do pračky. U pracího gelu Savo zůstávám a už mám objednané velke balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• vůně
  • ekologické balení
  • účinnost

Gelové kapsle SAVO se mi osvědčily. I manžel si všiml nové vůně v domácnosti. Balení se mi zdá ekologické a praktické. Prala jsem s kapslemi jednak na nízké teploty, jednak ložní prádlo, jednak běžnou pračku a vždy byl výsledek parádní. Je to již několikerý výrobek značky SAVO, který ráda používám.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Vůbě,balení

Savo kapsle do pračky jsou opravdovým zázrakem! Vyzkoušela jsem je nedávno a jejich schopnost dokonale vyčistit prádlo a zanechat ho vonící je ohromující. Proces použití je jednoduchý, což mi ušetřilo čas a úsilí. Prádlo nejenže vypadá čistě, ale i příjemně voní. Tyto kapsle jsou skvělým doplňkem pro každodenní praní, a rozhodně je doporučuji všem, kteří chtějí dosáhnout optimální čistoty a svěžesti svého prádla bez zbytečné námahy.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Příjemná vůně prádla po vyprání
  • Papírové balení se velmi špatně otevírá
  • Kapsle se nerozpouští ani při 60 stupních
  • Neodstraní větší znečištění

Prádlo po vyprání velmi příjemně voní. Nicméně bych Savo gelové kapsle bych doporučila jen na menší znečištění prádla, protože s větším si neporadí, ani při vysokých teplotách. Gelová kapsle se při použití kratšího hodinového programu nestačí zcela rozpustit. Papírové balení není zcela jednoduché k manipulaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 11. listopadu 2023

• Úsporné balení
  • Jednoduchost dávkování
  • Otvírání krabičky

Savo gelové kapsle jsou velmi praktické a snadné na používání. Prádlo po vyprání příjemně voní. Účinnost praní je srovnatelná s ostatními pracími prostředky. Balení je velmi skladné - nekupujete vzduch, a oceňuji papírový obal bez zbytečných plastů. Jedinou nevýhodou je otvírání a zavírání krabičky, která jde občas hůře otevřít. Celkově hodnotím produkt pozitivně.

Coccolino Care Color gelové kapsle 70 PD

Coccolino Care Color gelové kapsle 70 PD

Ověřený zákazník Svět úklidu Jara

Přidáno: 11. listopadu 2023

Zakoupeno v Svět úklidu

• S produktem jsem maximálně spokojen, pro svoje prací účinky i příjemnou vůni vypraného pradla.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 10. listopadu 2023

• Balení
  • Praktičnost
  • Ekologické
  • Skvělá výdrž vůně

Naprostá spokojenost s balením, vůní a praktičností. Je to ekologické, účinné a snadné k použití. Balení je šikovně zaopatřeno, aby se do něj nedostaly děti. Skvěle vypere i při nízké teplotě a je šetrný k barvám oblečení. Velký bonus je dlouhotrvající vůně, a to bez nutnosti aviváže. Jednoznačně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 10. listopadu 2023

• Ekologické balení

Praktické ekologické balení, které se otevírá lépe než plastové, které je velmi používané u jiných značek.
Již přes obal je cítit velice příjemná vůně, po praní voní celý byt.
Vyzkoušeno na 40°C i 90°C, tableta se hezký rozpouští a nezanechává části obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

Přidáno: 9. listopadu 2023

• Eko Balení
  • Účinost praní
  • Ochrana před dětmi
  • Vůně

Savo kapsle na praní perou výborně i při praní v nízkých teplotách, prádlo je po vyprání dokonale čisté a voňavé. Balení mě hodně překvapilo nenajdete tam žádný zbytečný plast ani celofán pouze tvrdý papír, který je dostatečně pevný a spolu s chytrým otevíráním kdy musíte krabici zmáčknout na obou bocích zároveň aby jste krabici otevřeli tvoří účinou překážku pro malé děti. V tomto ohledu je vidět že značka Savo přišla na zbůsob jak dělat ekologii chytře a zároveň jednoduše.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25