Nejnovější recenze ze sekce Prací kapsle a tablety

X Tra Universal Triocaps Kapsle na praní 50 PD

X Tra Universal Triocaps Kapsle na praní 50 PD

Ověřený zákazník www.nemeckadrogerie.cz Ivana

Zakoupeno v www.nemeckadrogerie.cz

• Dobře pere a krásně voní

Spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Dávkování. Jen se hodí do pračky
  • Vůně

Pracími kapslemi jsem byla velice milé překvapená, hlavně účinnosti kapslí persil. Prádlo je po použití kapslí krásně čisté i fleky od příkrmu po synovi jako je mrkev vypral a to se ne vždy povede. Krásné voní to je taky plus. Dobře se rozpouští.barvy jsou stejne krásně zářivé . Za mě super.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Použití
  • Vůně

S kapslemi jsem velice spokojená, dávkování je super jednoduché, prádlo příjemně voní, vůně je svěží a kapsle se dobře rozpouští nevytváří na prádle fleky po pracím gelu, prádlo jsem měla pokaždé čisté a vyprali se i starší fleky, barvy jsou zářivé a prádlo není zaprané

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Snadne pouziti
  • Skladovani
  • Velikost baleni
  • Rozpustnost i pri nizkych teplotach
  • Slaba vube vypraneho pradla

Kapsle persil jsou snadne na pouziti - jen se vhodi do pracky a muze se prat. Oproti gelu nebo prasku neni po vyprani vune pradla tak intenzivni. Super, ze se rozpousti i pri nizkych teplotach. Jako minus beru vyssi cenu, oproti pracimu prasku. Vyhoda je skladovani.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Praktičnost
  • Funkčnost
  • Zachování barev
  • Oživení barev
  • Odstranění skvrn

Kapsle jsou velkým pomocníkem , jsou praktické, protože se jen hodí do bubnu pračky a to je vše ! Prádlo krásně voní a září čistotou . Odstraňuji i dávno zašle skvrny a prádlo je tak jako nové . Prádlo není vybledlé naopak barvy jsou znova sité a zářivé. Všem vřele doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Aplikace
  • Účinnost
  • Méně intenzivní vůně

Prací kapsle jsou super , lehká manipulace i jeho skladování. Doporučuji určitě na cesty , jejich skladnost je skvělá . Perou dobre i při nízkých teplotách ale ty vyšší jsou určitě lepší . Jejich jediná vada kterou jsem zaznamenala je to , ze nemají tak intenzivní vůni jako když se použije klasická aviváž.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Vůně

Práci kapsle Persil mohu za sebe jen doporučit, ne jen kvůli vůni a krasnému vzhledu ale opravdu funguji a perou už na 30 stupňů detskou výživu.. My měli s dcerou domácí dynovou polévku a jak samy víte dýně, mrkev a vše orandžového atd jde špatně vyprat ale kapsle Persil si s tím poradila na 1..takže my jsme byly spokojený celá rodina a jen doporučiji všem ?? za mě 10/10

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

• Balení
  • Nízká teplota praní

Prací kapsle Persil jsou super pomocníkem do každé domácnosti. Jsou příjemnou alternativou ke klasickému pracímu prášku. Poradí si hravě i s velmi zašpiněným sportovním a pracovním oblečením nebo se skvrnami na utěrkách. Navíc prádlo po vyprání příjemně voní a je měkoučké.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 2. října 2023

• odstraní velké nečistoty
  • Lze používat při nízkých teplotách
  • Není vhodné pro děti

Velmi doporučuji . Kapsle odstranili velké nečistoty od trávy a to i při nízkých teplotách . Bohužel nejsou vhodné na dětské praní , ale kromě toho mají samé výhody . Krásné voní a není potřeba přidávat do praní aviváž , což ušetří peníze při praní .

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 2. října 2023

• Čistá vůně
  • Rozpustnost tablety
  • Ekologické balení

Značku Persil znám a při praní ji používám celkem často. Nové kapsle Persil Discs 4v1 jsem si oblíbila hned po prvním praní. Nejvíc oceňuji možnost praní i při nízkých teplotách a ekologické balení, ve kterých jsou kapsle prodávány. Co mě příjemně překvapilo byla čistá vůně prádla. Za mě mohu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

Přidáno: 1. října 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• krásná ale přitom jemná vůně
  • použitelnost pro bílé i barevné prádlo

Prací kapsle Persil Disc 4v1 mi opravdu sedly. Oproti kapslím jiných značek mají jemnější vůni, která nedráždí a přesto prádlo krásně provoní. S pracím účinkem jsem taktéž spokojena. Prádlo je čisté a svěží. Kapsle se bez problémů rozpustí a nezůstává v bubnu pračky ani na prádle. Doporučuji je jak na bílé, tak barevné prádlo.

Ověřený zákazník Testuj.to Katka

Přidáno: 1. října 2023

• Ruzpustnost kapsle
  • Účinek při nízké teplote
  • Perfektní odstranění skvrn

Tato kapsle u mě přišla tipm největším testem a to oblečením od dětí od trávy,hlíny a skvrn od jídla ze školky. Mile mě překvapilo,že se kapsle rozpustila při nízké teplotě naprosto perfektně,zvládla i skvrny od rajské omáčky a skvrn od trávy. Myslím že mám nového favorita v kapslích

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Krásná vůně
  • Lehka a rychlá manipulace
  • Asi není nic co bych vytkla

Práci kapsle Persil bych určitě doporučila známým. Praní s nimi je opravdu pohodlné a rychle. Vše krásně voní není potřeba nic jiného přidávat. Kapsle se krásně rozpustí, u jiné značky se mi stalo, že se kapsle nerozpustila a nebo to bylo všude po prádle zaschlé.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Snadnost použiti
  • Čiste pradlo
  • Rozpustnost kapsle
  • Hezky vonave pradlo
  • Slabsi vune
  • Nelze použít na vlněné prádlo

Prací kapsle Persil Discs 4v1 jsou báječné v jednoduchosti použití. Výhoda těchto kapslí je, že se jen vezmou a hodí do bubnu a prací cyklus může začít. Žádné měření a odsypávání prášku.
Po vyprání, v bubnu nezůstane nic v pračce a to ani když perete na nízký prací cyklus. Vše se krásně rozpustilo. Prádlo bylo hezky čisté a jemně vonělo.
Osobně mám radši silnější vůně a tak bych přidala parfém do prádla.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliska

• Čistota prádla
  • Pradlo nevoní

Kapsle Persil. Kapsle sama o sobě strašné krásné voní ale prádlo už tak voňavé není. Krásně odstraní skvrny a neztrácí barvy. Plus je že kapsle nezabírají moc místa a dají se snadno schovat oproti velkým pracím práškům nebo gelům na praní.
Za me je cenově dražší.

• Rozjasneni barev
  • Prani i při nízkých teplotach
  • Ekologicnost-recyklovatelny obal kapslí
  • Prani i při nízkých teplotach

Kapsle Persil za me určitě patří do kazde domácnosti. Nejenže pradlo krasne provoní, provoní cely byt, ale kapsle obsahují i vysoce účinný praci prostředek který odstraňuje i ty nejodolnější skrvny. Pradlo jsem měla po použití kapsli zářivě čisté i po několika vypranich. Nejvic se libi snadné použití - hodis kapsli do pracky, přidáš pradlo , zapnes pracku a je hotovo. Pomyslnou třešničkou na dortu je to, ze pradlo muzes prát i při nízkých teplotách a mají recyklovatelny obal kapsli , takže jsou i šetrne k zivotnimu prostředí. Za me jsou tyto kapsle nezbytným partakem do kazde domácnosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Lehké použití
  • Žádné nevyprané fleky

Jsem moc ráda že jsem měla možnost vyzkoušet práci kapsle Persil 4in1. Prádlo je perfektně vyprané. Zkoušku obstály třeba i na fleky od zaschlého jídla nebo dceřina oblečení ze hřiště které jen tak něco nevyper.. Barvy oblečení jsou oživené a uz žádné zasedlé pradlo. A největší pecka je ta vůně! Prádlo krásně voní i bez použití aviváže a jiných vůni na prádlo.. Vůně krásně obstála i sušení v sušičce. Závěr je veliká spokojenost a určitě si kapsle koupím.

Persil Power Bars Universal kapsle 60 PD

Persil Power Bars Universal kapsle 60 PD

Ověřený zákazník NěmeckýEshop.cz Anna

Zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

Super, velmi dobře vyprané prádlo

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Roddělení
  • Funkcnost
  • Vůně

Prací kapsle Persil mě příjemně překvapili prádlo po vyprání bylo krásně čisté, voňavé. Prádlo krásně voní i týden po vyprání ve skříni a to jsem nepřidávala žádnou aviváž. I barvy se mi zdají zářivejší než předtím. Určitě pořídím další a od teď budou moje stálice. Doporučuji.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]