Nejnovější recenze ze sekce Prací kapsle a tablety

Tereza Kubálková Tereza Kubálková

Přidáno: 12. června 2024

(naposledy upraveno 13. června 2024)

• super kapsle

perfektní kapsle na praní moc doporučuji krásně prádlo voní vypere i skvrny od krve a písku používám na naše i dětské prádlo malé krásně sedlo vubec se neosypala. cena je taky super prádlo je krásně čisté a voňavé. jednoduché použití jen hodíte do pračky. cena je adekvátní. Tento produkt jsem si vybrala protože se mi líbila jeho jednoduchost a že stačí jen jedna kapsle. doporučuji ostatním aby je vyzkošely i moje rodina je z nich nadšená.

Pepa Straka Pepa Straka

Přidáno: 12. června 2024

• snadné použití
  • kvalita praní
  • svěží vůně
  • šetrné k životnímu prostředí

Jako muž, který se moc často nevyžívá v domácích pracích, musím říct, že jsem byl příjemně překvapen novým pracími kapslemi, který jsem nedávno vyzkoušel. Hned po otevření balení mě zaujala svěží a příjemná vůně, což rozhodně není samozřejmostí. Vypral jsem celou pračku s 8 kg prádla a jedna kapsle bohatě stačila na vše. Prádlo bylo dokonale čisté a krásně vonělo, aniž bych musel přidávat aviváž.

Jednoduchost použití mě skutečně nadchla. Stačilo jen hodit kapsli do pračky a o nic dalšího se nestarat. Pro někoho jako já, kdo preferuje snadná a efektivní řešení, je to velké plus. Navíc jsem ocenil, že kapsle jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich obal je plně recyklovatelný.

Celkově jsem s kvalitou praní i vůní velmi spokojený a určitě doporučím dál. Je skvělé mít něco, co nejen dobře pere, ale také krásně voní a je snadné na použití.

Petra Škorpilová Petra Škorpilová

• Pere při nízkých teplotách
  • Hezky voní
  • Čistí pračku

Kapsle jsem dostala k vyzkoušení a nejenže dobře perou a prádlo po nich hezky voní, tak současně čistí pračku.
Doporučuji.

Persil Discs 4v1 Expert Stain Removal kapsle 11 PD

Persil Discs 4v1 Expert Stain Removal kapsle 11 PD

• Odstraňují i odolné skvrny
  • Prádlo je po vyprání krásně čisté a svěží
  • Příjemná vůně
  • 4v1 - prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn a změkčovač vody
  • Malé, skladné a snadno se používají
  • Šetrné k životnímu prostředí

Persil Discs 4v1 Expert Stain Removal kapsle mě mile překvapily. Jsou malé, skladné a snadno se používají. Jednoduše je hodím do bubnu pračky a o nic dalšího se nestarám. Kapsle se samy rozpustí a uvolní prací prostředek, který si poradí i s odolnými skvrnami.

Prádlo je po vyprání krásně čisté a svěží, s příjemnou vůní. Oceňuji, že kapsle obsahují 4v1 - prací prostředek, aviváž, odstraňovač skvrn a změkčovač vody. Díky tomu nemusím kupovat více produktů a šetřím tak peníze i životní prostředí.

Celkově jsem s Persil Discs 4v1 Expert Stain Removal velmi spokojená a můžu je s klidným svědomím doporučit všem, kteří hledají kvalitní a účinný prací prostředek na skvrny.

• Skvělá vůně
  • Odstraňuje skvrny dokonale
  • Rozpustí se i při màlo stupních

Skvělé kapsle na praní. Použití je velice lehké (hodíte pouze kapsli do bubnu pračky). Rozpouští se i při nízké teplotě praní a prádlo nádherně a dlouho voní. Kvalita, barva a design je skvěký. Doporučuji ostatním, kteří hledají kvalitní prací prostředek, který dobře funguje i na odstranění skvrn!

De.ni.cek De.ni.cek

Přidáno: 11. června 2024

• krásně voní, po vyprání je prádlo hebké, čisté, měkké. lze prát i při nízkých teplotách, neprojevuje se žádná alergická reakce, perfektně se v pračce rozpustí - nezůstávají tzv. cucky.

Peru zejména při nízkých teplotách, protože častěji mi jde jen o osvěžení prádla. Ale samozřejmě nastanou i momenty, kdy doma pereme kvůli silnému znečištění našich oděvů. Tohle praní zaneřáděného prádla u nás nastává hlavně v období, kdy je venku hezky a s manželem skáčeme kolem baráčku či okopávám zahrádku. To jsou pak montérky špinavé jedna dvě! Nové prací kapsle Persil Expert 4v1 se osvědčily na obou frontách. Skvrny odstraněny, prádlo na dotek hebké a krásně voňavé. Jako jedinec s citlivou pokožkou spatřuji největší pozitivum v tom, že se moje kůže neprojevila žádnou alergickou reakcí. V tomto případě totiž musím vybírat prací prostředky velice obezřetně.

Tereza K. Tereza K.

• účinek
  • vůně

Skvělé kapsle, které prádlo nejen vyperou, ale také provoní. Miluji, že nemusím řešit dávkování a jen vhodím kapsli do pračky. Vyperou některé skvrny i při malých teplotách a je dobré, že nemají takový dopad na životní prostředí.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. června 2024

• krásně voní voní, vypere všechny fleky i na 30 st., velká spokojenost, doporučuji

měla jsem možnost testovat, vřele doporučuji, i když je dražší, ale účinky jsou perfektní, prádlo voní a nemá žádné fleky, vypere i na nízké teploty

Nikol Červinková Nikol Červinková

• Účinek
  • Vůně

Jsem s kapslema moc spokojená. Žádné tahání těžkých prášků z obchodu domů, žádné dávkování. Jen vezmu kapsli, hodím do bubnu, dám prádlo, zavřu a zapnu. Výsledkem je dobře vyprané prádlo, voňavé, svěží.

Persil Eco Power Bars Universal kapsle 30 PD

Persil Eco Power Bars Universal kapsle 30 PD

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

kupujeme opakovaně. Velká spokojenost.

• Vůně, dávkování

Dostala jsem kapsle na testování a moc mile mě překvapili. Nejvíce mě překvapila vůně. Do pračky jsem nepřidala žádnou aviváž a vyprané prádlo jsem dala do sušičky a i po vysušení v sušičce prádlo krásně vonělo. Což jsem opravdu ráda, nemohla jsem dlouho najít nic, co by vydrželo svou vůní i sušičku. Použití je také ideální, žádné odměřování, jen prostě hodíte jednu kapsli do pračky. Celkově jsem s kapslemi spokojená a určitě je ráda doporučím někomu dalšímu, především těm co používají sušičku.

Přidáno: 11. června 2024

• Skvělá vůně , čisticí schopnost .
  • Nepoužívat na tmavé prádlo

Celkově jsem spokojena, kapsle mají nádhernou vůni již v uskladňovací krabičce . Provoní celou koupelnu. Prádlo je po vypráví čisté a krásně voňavé . Nejlepší používat na bílé a barevné prádlo. Zkusila jsem dát k tmavém prádlu a na něm mi vznikly slizké fleky. Třeba se to stalo jen mně ‍♀️
Celkové, ale hodnotím kladně, jelikož prádlo bylo čisté i při praní na nízkou teplotu .

Přidáno: 10. června 2024

• Krásně vypere prádlo a zároveň vyčistí i pračku. Krásně voní.

Prací kapsle Persil dics krásně provoní prádlo, oblečení je čisté. Zároveň i vyčistí pračku a kapsle jsou šetrné k přírodě. Vyhovuje mi jednoduché použití výrobku. Doporučím dál.
Ráda si koupím kapsle znovu.

Markéta Švarcbeková Markéta Švarcbeková

• Vůně
  • Lze prát při nižší teplotě
  • Jemnost prádla

Mia Mia

Přidáno: 10. června 2024

• Funguje skvěle na odolné skvrny
  • Prádlo je jako nové
  • Kapsle se dokonale rozpustí
  • Voní velmi příjemně

Doporučuji. Jsem moc nadšená.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Čisté prádlo ,krásná vůně ,můžu doporučit

• Novinka
  • Zvládne plnou pračku
  • Zatím nic, nevadí mi ani větší cena, ráda si za kvalitu připlatím.

Běžně používám prací gel od Persilu, ale chtěla jsem vyzkoušet nějakou novinku. Hned po otevření dózy jsem ucítila moc příjemnou vůni, což není pravidlem a po vyprání prádlo také krásně vonělo. Vyprala jsem celou pračku, jako každý den a 1 kapsle stačila na 8 kg prádla, což považuju za příjemný bonus, ne vždy je vše tak dobře vypráno. Budu dále testovat, ale zatím jsem moc spokojená!

• Účinek
  • Balení
  • Žádné

Kapsle dokonale vyperou hodně špinavé prádlo, jejich plus je i vůně. Kapsle jsou v zacvakávacím obalu, takže se k nim nedostanou děti, což velmi oceňuji.

• Hezký voní
  • Vypere co má
  • Vyšší cena

Stačí jedna kapsle do bubnu a vypere a provoňí prádlo, boží.

Mika771 Mika771

Přidáno: 10. června 2024

(naposledy upraveno 10. června 2024)

• vypere i opravdu špinavé prádlo
  • hezky voní

Byla jsem s kapslemi opravdu velmi spokojená, prádlo čisté a voňavé, doporučuji a určitě zakoupím znovu! Persil nikdy nezklame :)

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25