Nejnovější recenze ze sekce Prací kapsle a tablety

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Praní při nižším stupni
  • Rychlé rozpuštění
  • Nezanechává skvrny na oblečení
  • Nemám co vytknout

Kapsle již při prvním praní odstranily z triček zašlé skvrny od potu. Mají příjemnou vůni, která na oblečení vydrží dlouhou dobu po vyprání. Oblečení je na dotek jemnější a barvy zářivější. Kapsle se skvěle rozpouští a nezanechává žádné stopy na oblečení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Odstranění skvrn
  • Způsob používání
  • Zářivost barev

Prací kapsle Persil si snadno poradily s odolnými skvrnami, což je super , pokud máte děti. Na druhou stranu jsem ale nezaznamenala účinek na zářivost barev a po vyprání jsem čekala intenzivnější vůni prádla. Používání je ale velmi jednoduché a praktické.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Lehká manipulace a dávkování
  • Skvěle se rozpouští
  • Někdy bylo třeba dát 2 kapsle najednou

Prací kapsle jsou ideálním pomocníkem při praní, nemusíte se zdržovat dávkováním prášku a jednoduše vhodíte kapsli do pračky rovnou s prádlem. Prádlo po vyprání krásně voní, kapsle se skvěle rozpouští, nezanechává skvrny a výsledek je naprosto dokonalý.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendy

• Skladnost
  • Funkčnost
  • Vůně
  • Trošku lepkavé, ale nic hrozného

Kapsle jsou krásně skladné, hezky vyperou jak barvy, tak bílou. Poradí si dokonce i se skvrnami od červené hlíny, co normálně po vyprání na oblečení zanechává skvrny. Po pověšení prádla byt provoněla příjemná vůně. Poradí si krásně i s více zažranější špínou.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Praktické
  • Účinné
  • Vše ok

Práci kapsle mají pěkný design, hezké barevné provedení, jsou praktické a hlavně účinné,což je velmi důležité u praní. Hodí se jen do bubnu s prádlem a hotovo. Nezanechávají žádné skvrny,vše je v naprostém pořádku a prádlo krásně voní několik dní. Za mě top a určitě jim zůstanu věrná a budu doporučovat dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• vůně
  • odstranění skvrn

Toto testování mě opravdu velmi potěšilo, protože značku Persil používám na praní nejraději. S kapslemi jsem byla velmi spokojená a jejich použití je navíc rychlé a snadné. Prádlo krásně vypraly, příjemně voněli a zaschlé skvrny odstranily bez problémů.

Ověřený zákazník Testuj.to Bronislava

• vůně
  • použití
  • účinek i na pračku
  • nevím

Tento produkt se mi velice zalíbil, určitě si jej pořídíte znovu, ať už kvůli jemné, ale příjemné vůni nebo praktickému a jednoduchému použití. Krásně odstraňuje skvrny, celý se rozpustí. Zářivost barev mi přišla mírně intenzivnější než při použití obdobných výrobků.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• PRakvice,nemusím tahat lahve
  • NEnix na ruční prani

Kapsle jsou praktické,nemusím tahat těžké lahve s avivážía pracím gelem.prijemne lehce voní,stačí prat na 30 stupňů, takže úspora elektrické energie,prádlo čisté rozzarene bez skvrn. Vkládá se přímo do bubnu,takže odpadá čištění nádržky na práci prášek či gel

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Svěží a jemné prádlo
  • Nemám žádné výhrady

Balíček voněl,tak krásnou a svěží vůni,že jsem šla hned otevřít jednu kapsly.Po oprání prádla práci kapsle Persil,bylo hezky jemné,vonavě,nádherně vonělo i po usušení.Nemůžu nic vytknout,koupím určitě větší balení ? už se těším na další nové práci kapsle Persil ? Všem doporučuji ?

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Jednoduchost
  • Vune
  • Nekdy se kapsle nerozpusti cela

Ucinnost kapsli je slusna, asi podobne jako u praciho gelu. Rychla a jednoducha manipulace, hezka vune. Nerekla bych ze barvy obleceni po vyprani zari, ale ani nejsou vybledle. Jednou se stalo, ze se kapsle dostala do gumy u dvirek a nerozpustila se cela, prestoze jsem postupovala dle navodu

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Krásná vůně
  • Jednoduché použití
  • Odstraňuje skrvny
  • Skvrny po deodorantu zůstaly

Prací kapsle Persil vypraly všechny běžné skvrny na oblečení (jídlo, makeup). Po vyprání prádlo vonělo krásně několik dní. Zářivost barev byla po vyprání stejná, nedošlo k opotřebení barev a materiálu. Určitě bych znovu použila a doporučila ostatním.

• Zajímavá vůně
  • Pere dobře

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina Marta

• Praktičnost
  • Nerozpustila se celá kapsle

Kapsle krásně voní ? po vyprání je prádlo čisté, voňavé, skvrny které byli na tričku od omáčky absolutně zmizeli a prádlo je krásně měkké a hebké hlavně ručníky.??Kapsle se v pračce bohužel nerozpustila celá to je velké mínus . Jinak nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Odstranění skvrn
  • Příjemná vůně

Na pracích kapslích Persil jsem ocenila především to, že dokáží odstranit i opravdu zaschlé skvrny na dětském oblečení. Prádlo po vyprání krásně voní a nemusím se bát jej obléci ani mé malé dceři. Nespornou výhodou pracích kapslí Persil je jejich jednoduché používání, nemusím nic nikam nalévat, stačí hodit kapsle do bubnu a o vše je postaráno.

Ověřený zákazník Testuj.to Adela

• Jednoduchost
  • Žádné zbytky tablet v pračce
  • Slabší obal kapsle

Zaujala mě nabídka testovat prací kapsle Persil. Jejich použití je velmi jednodušší oproti sypkým práškům nebo gelu v lahvi. Žádný nepořádek po zvrhnutí obalu. Lepší skladoání v domácnosti Příjemná vůně, která provoní celý byt, vůně vydrží i delší dohu. V pračce nezůstávají žádné zbytky, krásně se rozpustí, to má za mě velké plus oproti jiným značkám.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Vůně

Prácí kapsle Persil mě velice nadchli prádlo je po nich velice příjemně jemné,krásně voňavé,odstranily i nějaké flíčky ,myslím si že tento produkt se persilu velice povedl jsou dobře rozpustitelné a nezůstává po nich nic na oblečení opravdu kvalita ,určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Jednoduchá práce
  • Svěží vůně
  • Čisté pradlo
  • Zachování barev
  • Pohodlne skladování
  • Nemá chyby

Manžel pracuje v prašném stavebním prostředí, děti jsou co chvíli špinavé, syn batole a dcera ve škole, mají neustále fleky od jídla, trávy atd. Po vyzkoušení kapslí jsem mile překvapena, nejen, že se s nimi jednoduše manipuluje, schovám je v pohodě před dětmi v krabičce. Prádlo po vypraní bylo voňavé, krásně čisté a zářivé.

Ariel Color kapsle 72 PD

Ariel Color kapsle 63 PD

Ariel Color kapsle 63 PD

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Ověřený zákazník

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

Ariel používáme již léta a jsme spokojeni s jeho účinností

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 5. října 2023

• Dávkování
  • Svěžest

Prací kapsle persil moc doporučuji .
Co se tyče vůně nemám co vytknout krásné provoní prádlo a nemusím nic jiného přidávat . Krásně vypralo i odolné skvrny od partnera z práce.Dobře se rozpouští, takže se nemusíte bát, že by vám část kapsle zůstala na oblečení .Pro syna používám prací gel určený pro děti a ten je taky super .

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25