Nejnovější recenze ze sekce Prací kapsle a tablety

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

• Svěží vůně, která vydrží i po použití sušičky
  • Vypere i zaprané skvrny
  • Jednoduché použití
  • Malé množství přípravku na celou pračku
  • Ocenila bych jiné, než plastové balení

Prací kapsle Persil jsou skvělou volbou pro vytížené ženy a mají praktické a jednoduché použití, které ocení i muži, kteří si obvykle nevědí rady s tím, kolik přípravku použít. Díky plochému tvaru se snadno rozpouští a nezanechávají stopy na prádle. Odstranily skvrny na bílém i barevném prádle a to dokonce i ty starší a zaprané. Navíc je prádlo po vyprání voňavé a vůně vydrží i po použití sušičky prádla.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• prakticke baleni

Kapsle od znacky persil maji prakticke baleni, hezky se vlezou do kapslicky, voni moc hezoucky, nejsou agresivni k pokozce, doporucuji i pro jine lidi co nemaji moc dobre zkusenosti s jinou znackou techto kapsli, cena je taky prizniva nezasahne rozpocet

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Krasne vonni
  • Je ekologicky
  • Vypere i pri nizke teplote
  • Kapsle se nedaji rozsyvat a neni vsude prase okolo
  • Pohodli pri pouzivani
  • Nic me nenapada.

Prací kapsle Persil jsou skvele pro prani. Nejvice se mi libi tvar kapsli a vune, ktera je pak krasne citit i na obleceni. Take se mi libi, ze po vyprani barva obleceni nevybledne a je zariva. Kapsle jsou skladne a lze si je brat i na cesty, kdy ocenime jednoduchost pri pouziti.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• vůně
  • odstranění skvrn
  • zářivé barvy
  • vše v pořádku

Persil prací kapsle jsou po vyzkoušení pro mě v současné době naprostá jednička mezi pracími kapslemi. Kapsle jsou větší, mají hezké barvy a navíc příjemně voní. Jejich použití je velmi snadné, jen se hodí k prádlu do bubnu pračky. Skvrny jsou pryč a zůstává čisté, voňavé oblečení bez ztráty barev. Jsem velmi spokojena, určitě budu i nadále kupovat. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• jednoduché použití
  • vůně

Prací kapsle Persil jsem zkoušela poprvé, nikdy předtím jsem o nich nevěděla, jsem mile překvapena prádlo krásně vypere, zbaví všech nečistot, jen bych uvítala větší parfemaci, přišlo mi, že nebyla až tak intenzivní. Ale není to nic co by mi zase tak extra vadilo, hlavní je, že suprově pere.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Jednoduchost
  • Kvalita
  • Balení
  • Vůně

Prací kapsle Persil jsou jednoduše skvělé! Použití je velice jednoduché, pouze vhodíte jednu kapsly přímo do bubnu pračky. barvy prádla po vyprání jsou zachovány, skvrny a nečistoty jsou odstraněné. prádlo po vyprání velice voňavé a čisté. Tyto prací kapsle persil mohu jednoznacne doporucit!

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• vôňa
  • jednoduché dávkovanie
  • vypralo prádlo aj pri nízkych teplotách
  • nič

Prací kapsle Persil ma v prvom rade očarili svôjou vôňou. Po vypratí vonia celá miestnosť, prádlo je krásne čisté a nebol problém ani s vypraním oblečenia pri nízkych teplotách. Kapsle sa úplne rozpustili a produkt môžem určite odporučiť aj iným ľuďom.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• vuně
  • jednoduché dávkování

Prací kapsle Persil jsou super pro jejich jednoduché použití, účinnost jejich prací sály je po vyzkoušení také pozitivní, varby jsou stále zářivé a prádlo velmi příjemné voní a vuně vydrří, lze použit na barevnbé i bílé prdálo, za mne mužu plně doporučit všem

Lenor Allin1 Pods Color Gold Orchid kapsle 40 PD

Lenor Allin1 Pods Color Gold Orchid kapsle 40 PD

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lékárna.cz

Svieža vôňa

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Dávkování

Kapsle jsem jeste nikdy nepouzivala a byla jsem prekvapena, ze se opravdu krasne rozpustila a nezustala nikde na pradle. Pouziti a davkovani je snadne. Krasna je vune cistoty a svezesti, nic vtiraveho a rusiveho. Skvrny kapsle odstranila a bile pradlo bylo hezky vybelene.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Praktické balení - kapsle
  • Nic jsem nenašla

Prací kapsle jsou praktické ,přesně nadávkované - člověk vezme tabletu,hodí ji do pračky a má po starostech . S pracími prostředky Persil mám celkově výborné zkušenosti . Tyto kapsle hezky voní ,poradí si se spoustou nečistot a skvrn , jenom ta cena je malinko vyšší oproti klasickým prostředkům ….

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Jednoduchá manipulace
  • Čistota prádla
  • Pečuje o vlákna oblečení

Krásná vůně, účinné odstranění odolných skvrn i při nízkých teplotách, ušetří za energie . Udržuje zářivé barvy. Snadná manipulace díky kapslím které se dobře rozpouští. S produktem jsem byla spokojena. Persil kapsle jsem doporučila svým kamarádkám i rodině.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Odstranění skvrn
  • Svěžest
  • Barvy
  • Líbilo se mi vše

Prací kapsle Persil Universal 4 in 1 discs pere krásně. Prádlo je čisté a beze skvrn. Krásně voní a je heboučké. Použití je velice snadné. Kapsle se umístí přímo do pračky na prádlo a celá kapsle se při praní rozpustí. Není potřeba aviváže. Kapsle jsou za mě lepší než obyčejný prášek na praní. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivona

• Účinnost

Kapsle mě příjemně překvapily. Hezky se rozpustí a zanechají prádlo skvěle vyprané a s krásnou vůní. Kapsle jsem zkoušela poprvé a nemam jim co vytknout. Použití je super jednoduché, člověk nemusí nic složité odměřovat. Jsem spokojená. Doporučila bych produkt

Persil Power Bars Color 60 PD

Funguje skvěle

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Vune
  • Účinnost

Do každého praní používám něco na odstranění skvrn.
Zkusila jsem tentokrat použit pouze kapsle Persil a za nás super!!
Byla jsem překvapena vůni a účinkem .
Určitě budu používat kapsle Persil protože mi to ušetří i čas.
Kapsle se krásne rozpouští a nezůstává na oblečení.

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Praktičnost
  • Snadné použití

Každé miminko, když se učí jist, se na začátku dokáže pěkně ušpinit. Praní prádla skoro každý den je pro mě nutností. Kapsle se dají přímo do bubnu pračky, k tomu prádlo a o nic dál nestaráte. Kapsle jsou 100% rozpustitelné a z 92 % biologicky odbouratelné. Skvrny od jídla byly po vyprání pryč, prádlo nádherně voní i bez aviváže. Velkým plusem je, že obsah kapslí proniká i do mechanismu pračky a odstraňují z něj špínu a usazeniny, které jsou odpovědné za nepříjemný zápach z pračky. Za mě super, jen jsou o trochu dražší než prací gel nebo prášek.

Ověřený zákazník Testuj.to Týna

• Dobre se rozpouští při 40°C
  • Špatně se rozpouští při 30°C

Vyzkoušela jsem a musím říct že jsem překvapena, krásně voní, prádlo je měkké. Ale chtěla bych podotknout, že při 30°C ta kapsle se celá ne rozpustí, takže u mě stále převládá práci gel než kapsle. Každopádně doporučuji, jen každému sedí něco jiného.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• Funkčnost
  • Skladování
  • Rychlé
  • Nenáročné

Začneme skladováním. Určitě je to lepší než někam schovávat velký práci gel. Krabička s kapslema se vejde kamkoliv ?
Také je super, že se nemusí nic odměřovat. Prostě a jednoduše dáte do pračky a perete ?
Prádlo po vyprání s kapslema bylo svěží, voňavé i bez přidání Aviváže a 100% čisté! ? Za mě velká spokojenost ?

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25